Oferta

Oferujemy kompleksowe usługi wdrożeniowe oraz konfiguracyjne, dedykowane wsparcie techniczne, audyty konfiguracji, konsultacje oraz możliwość skorzystania z centrum szkoleniowego.

Oferta

Oferujemy kompleksowe usługi wdrożeniowe oraz konfiguracyjne, dedykowane wsparcie tehcniczne, audyty konfiguracji, konsultacje oraz możliwość skorzystania z centrum szkoleniowego.

App

Konsolidacja i wirtualizacja zasobów

Optymalizacja wykorzystania zasobów fizycznych, obniżenie kosztów eksploatacji działania infrastruktury teleinformatycznej, zwiększona elastyczność systemów to obszar, w którym specjalizujemy się od lat.

Liczba aplikacji i rozwiązań wykorzystywanych do obsługi procesów biznesowych rośnie bardzo szybko. Powszechna tendencja do obniżania kosztów działalności spowodowała, że dotąd stosowane klasyczne podejście jedna aplikacja-jeden serwer nieodwracalnie odeszło do lamusa. Działy IT, administratorzy stoją przed zadaniem optymalizacji wykorzystania zasobów sprzętowych.

Optymalizacja usługi

Optymalizacja wykorzystania zasobów fizycznych, obniżenie kosztów eksploatacji działania infrastruktury teleinformatycznej, zwiększona elastyczność systemów to obszar, w którym specjalizujemy się od lat..

Jednym z najważniejszych czynników z punktu widzenia prowadzonej przez organizację działalności, jest opcja szybkiego wprowadzania zmian w środowisku teleinformatycznym. Wydłużony okres dostarczenia nowej funkcjonalności mierzony w tygodniach lub miesiącach przestaje być akceptowany. Dynamiczne zmiany w otoczeniu biznesowym organizacji wymuszają znacznie szybsze działania ze strony IT i takie rozwiązania oferujemy.

Rozwiązaniem spełniającym rygorystyczne oczekiwania Zarządów i kard zarządczych w spółkach jest wirtualizacja części lub całości zasobów.

Aktualności z kategorii

Poznaj ciekawostki ze świata technologii, bezpieczeństwa sieci oraz danych.
Nasze artykuły i webinary są tworzone przez praktyków specjalistów, którzy dzielą się swoją wiedzą.

IT Camp 2019

Podczas cyklicznej konferencji Softinet IT Camp gościliśmy naszych partnerów biznesowych, którzy licznie zgromadzili się w Narvil Conference Center, aby na żywo przekonać się jak uchronić infrastrukturę IT przed cyberatakiem wykorzystując rozwiązanie Fortinet Security Fabric. Poznaliśmy…

Czytaj

"Od Klasyfikacji do anonimizacji" - o ochronie danych osobowych

O ochronie danych osobowych w świetle obowiązujących przepisów - zachęcamy do zapoznania się z artykułem "Od Klasyfikacji do anonimizacji" autorstwa Andrzej Gontarz,  który ukazał się na łamach czasopisma CRN.

Na ostatniej stronie artykułu wypowiedź naszego eksperta Marcina…

Czytaj

Fortinet NSE Poland Xperts Academy

Fortinet NSE Poland Xperts Academy to cykliczne wydarzenie dla inżynierów, w którym wykwalifikowany zespół spółki Softinet doskonali swoją wiedzę, odbiera nagrody oraz certyfikaty najwyższego szczebla. Jest to spotkanie o charakterze warsztatów w tematyce rozwiązań Fortinet.…

Czytaj
Formularz kontaktowy

Czekamy na Państwa zapytania, uwagi i sugestie. Postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to możliwe.

Uzupełnij to pole
Uzupełnij to pole
Wprowadź poprawny adres e-mail
Uzupełnij to pole