Oferta

Oferujemy kompleksowe usługi wdrożeniowe oraz konfiguracyjne, dedykowane wsparcie techniczne, audyty konfiguracji, konsultacje oraz możliwość skorzystania z centrum szkoleniowego.

Oferta

Oferujemy kompleksowe usługi wdrożeniowe oraz konfiguracyjne, dedykowane wsparcie techniczne, audyty konfiguracji, konsultacje oraz możliwość skorzystania z centrum szkoleniowego.

App

System tworzenia kopii i archiwizacji danych

Backup i archiwizacja to nieodłączny element systemu bezpieczeństwa informacji w organizacji. Każda firma lub instytucja, mimo zastosowania skutecznych metod ochrony danych, narażona jest na ryzyko ich utraty. Zadaniem działu IT jest wtedy jak najszybsze przywrócenie systemów do pełnej sprawności i odtworzenie cennych plików. Proponujemy swoim Partnerom optymalne rozwiązania w zakresie tworzenia kopii zapasowych i archiwizacji danych, dostosowane do wielkości i modelu biznesowego danej organizacji.

Klucz do bezpieczeństwa

Archiwizacja i backup danych to procesy, które należy traktować jako kluczowe dla bezpieczeństwa biznesowego przedsiębiorstwa.

Archiwizacja i backup danych to procesy, które należy traktować jako kluczowe dla bezpieczeństwa biznesowego przedsiębiorstwa. Utrata dostępu do informacji w dzisiejszych czasach oznacza realne straty finansowe, a dla organizacji pożytku publicznego brak możliwości realizacji ich statutowych celów. Jednak procesy te nie mogą wpływać negatywnie na szybkość działania systemów IT, a tym samym na wydajność pracy. Dobór odpowiedniego rozwiązania zapewniającego bezpieczeństwo i komfort pracy przy ograniczonych zasobach przestrzeni dyskowej to ważna decyzja.

Aktualności z kategorii

Poznaj ciekawostki ze świata technologii, bezpieczeństwa sieci oraz danych.
Nasze artykuły i webinary są tworzone przez praktyków specjalistów, którzy dzielą się swoją wiedzą.

IT Camp 2019

Podczas cyklicznej konferencji Softinet IT Camp gościliśmy naszych partnerów biznesowych, którzy licznie zgromadzili się w Narvil Conference Center, aby na żywo przekonać się jak uchronić infrastrukturę IT przed cyberatakiem wykorzystując rozwiązanie Fortinet Security Fabric. Poznaliśmy…

Czytaj

"Od Klasyfikacji do anonimizacji" - o ochronie danych osobowych

O ochronie danych osobowych w świetle obowiązujących przepisów - zachęcamy do zapoznania się z artykułem "Od Klasyfikacji do anonimizacji" autorstwa Andrzej Gontarz,  który ukazał się na łamach czasopisma CRN.

Na ostatniej stronie artykułu wypowiedź naszego eksperta Marcina…

Czytaj

Fortinet NSE Poland Xperts Academy

Fortinet NSE Poland Xperts Academy to cykliczne wydarzenie dla inżynierów, w którym wykwalifikowany zespół spółki Softinet doskonali swoją wiedzę, odbiera nagrody oraz certyfikaty najwyższego szczebla. Jest to spotkanie o charakterze warsztatów w tematyce rozwiązań Fortinet.…

Czytaj
Formularz kontaktowy

Czekamy na Państwa zapytania, uwagi i sugestie. Postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to możliwe.

Uzupełnij to pole
Uzupełnij to pole
Wprowadź poprawny adres e-mail
Uzupełnij to pole